ПРОМИСЛОВИЙ  ІМПОРТ-ЕКСПОРТ

Співробітники підприємства ПРОМЕТІМПЕКС мають багаторічній досвід зовнішньоекономічної діяльності. Саме тому один з напрямків нашої праці – це експорт продукції українських виробників замовникам Європи та Близького Сходу, при необхідності – це може бути весь світ без виключення.

 Ще один важливий напрямок діяльності - постачання імпортного промислового обладнання, матеріалів, комплектуючих, сировини тощо для українських підприємств. Нашими клієнтами є металургійні та машинобудівні заводи, підприємства мінерально-сировинного комплексу, а також виробники побутової техніки. Список наших клієнтів постійно поповнюється.

Досвід роботи, наявність інформаційної бази, налагоджені відносини з українськими виробниками та наявність кваліфікованого персоналу на нашому підприємстві дозволяють нам виконувати поставки будь-якої складності, включно ексклюзивні. 


Ми успішно поставляємо в Україну наступні категорії імпортних товарів:

Наша компанія зацікавлена в розширенні своєї діяльності як за рахунок зростання кількості своїх українських клієнтів разом із збільшенням обсягу закупівлі, так і за рахунок збільшення кількості своїх іноземних партнерів, постачальників і географії доставки.

Добре знаючи український ринок та його підприємства, ми готові бути представниками іноземних постачальників у нашій країні, підтримуючи збут їх продукції на нашому ринку.

Сподіваємося на плідну співпрацю!